Ako najväčší svetový online predajca prenájmu áut, vieme poraziť kohoľvek v cenách. Spolupracujeme s každou veľkou spoločnosťou na svete, vyjednávame zvýhodnené ceny, ktoré sú dostupné len pre zákazníkov Rentalcars.com.

Je to jednoduché. Spoločnosti, s ktorými pracujeme nám poskytujú nižšie ceny, pretože sme schopní zabezpečiť množstvo prenájmov. Potom, čo pokryjeme náklady, môžeme ešte zabezpečiť úspory pre vás.

Ale niekedy (veľmi zriedka) niekto vie ponúknuť nižšiu cenu - a v takomto prípade, ak ste našli porovnateľnú ponuku za menej, chceme o tom vedieť!

Povedzte nám, kto, čo, kedy a kde. Povedzte nám, koľko si účtujú a my ich cenu porazíme.

 
Kde & Kedy
Vyzdvihovanie*
*Povinné
Popis vozidla
*Povinné
Informácie o konkurencii
Rezervačný proces*
*Povinné
Vaše detaily
Ak ste si už u nás rezervovali alebo sme vám poslali cenovú ponuku, vyplňte prosím vaše referenčné číslo rezervácie
Ako sa s vami môžeme spojiť?*
*Povinné
Podmienky prenájmu

Naša garancia dorovnania ceny sa vzťahuje na porovnateľné ponuky s platbou vopred od iných nezávislých autopožičovní. Platí až po vytvorení rezervácie u nás a pred začiatkom doby prenájmu auta. Neplatí na ceny, ktoré sú súčasťou reklamných ponúk inej autopožičovne, a na poistné produkty. Upozorňujeme, že pri porovnávaní ponúk sa do úvahy berie typ vozidla, termín a miesto vyzdvihnutia a odovzdania, všeobecné podmienky a relevantné poplatky (vrátane poplatku za ďalšieho vodiča) alebo ďalšia výbava. Ak napríklad cena inej autopožičovne platí pri prevzatí a vrátení vozidla na rovnakom mieste, ale v našej cene je zahrnutý aj poplatok za vrátenie auta v inej lokalite, ponuka nemôže byť považovaná za porovnateľnú. O dorovnanie ceny požiadajte vyplnením vyššie uvedeného formulára. Overíme si všeobecné podmienky druhej ponuky a budeme vás kontaktovať. Požiadavky na dorovnanie ceny sú vybavované v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00. Vyplniť formulár však môžete kedykoľvek.